Tábor Pikomatu MFF UK 2021

Zde naleznete důležité informace k táboru. Stránku budeme postupně doplňovat. Již je možné posílat závazné přihlášky a platby.

Předběžné přihlášky posílejte do konce června. Po zaznamenání vaší předběžné přihlášky se objeví vaše jméno v seznamu přihlášených, kde najdete i poslední dvě číslice variabilního symbolu. Po odeslání předběžné přihlášky vám budou zaslány informace pro zaplacení zálohy ve výši 2000 Kč a vyplnění závazné přihlášky, vše najdete také níže na této stránce. Záloha je nevratná. Tábor lze zaplatit buď rovnou celý, nebo nejprve zálohu a poté doplatek. V případě zrušení tábora peníze vrátíme.

Termín

neděle 8. 8. až neděle 22. 8. 2021

Místo

Tábor se letos bude konat v Jeseníkách.

Adresa objektu: Travná 4, 790 70 Javorník

Stránky objektu

Upozorňujeme, že u objektu nemusí být telefonní signál. Tudíž pokud se svým dětem během tábora nebudete moci dovolat, nemusíte se nikterak děsit. Pokusíme se zařídit, aby děti měly možnost ve vymezených časech jít někam, kde signál bude.

Počet volných míst

5 (z 30 celkem)

Cena a závazná přihláška

Cena tábora je 4900 Kč. Tábor lze zaplatit buď rovnou celý, nebo jako záloha 2 000 Kč nejpozději do 30. 6., která je nevratná v případě odhlášení, a doplatku 2 900 Kč nejpozději do 15. 7. Informace o platbě obdržíte do týdne po odeslání předběžné přihlášky na vámi zadaný e-mail v předběžné přihlášce.

Závaznou přihlášku můžete vyplnit zde a odeslat nejpozději do 15. 7. 2021. Po zaplacení tábora a vyplnění závazné přihlášky budete evidování jako "účastník/účastnice". Protože platby nekontrolujeme každý den, může to ale chvíli trvat, prosíme o strpení. Vyplňte prosím nejdříve předběžnou přihlášku a až pak závaznou.

Upozorňujeme, že někteří zaměstnavatelé a odborové organizace na tábor přispívají.

č. účtu: 38330021/0100
konst. symbol: 0308
var. symbol: 7296xx (poslední dvě číslice doplňte dle tabulky zde)

Potřebné dokumenty

Zdravotní dokumentaci (potvrzení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilost) a souhlas s focením odevzdejte při odjezdu na tábor. V případě, že Vaše dítě bude z nádraží odcházet samostatně, odvzdejte také převzetí odpovědnosti.

Doporučené vybavení

spacák, prostěradlo, oblečení na ven, dovnitř a do dobrého i špatného počasí v dostatečném množství, boty na běhání a na chození, baterka, šátek, pokrývka hlavy, hygienické potřeby, ručník, opalovací krém, repelent, pláštěnka nebo nepromokavá bunda, přezůvky, batůžek na výlet, láhev na pití, karimatka, psací potřeby a sešit či blok, hudební nástroj (pokud hraješ), kartička zdravotní pojišťovny nebo její kopie, bezinfekčnost a zdravotní způsobilost, souhlas nebo nesouhlas s pořizováním fotografií, léky, které bereš, respirátor

Doprava

Doprava je zajištěna z Prahy, Brna a Ostravy. Jízdné hradí Pikomat → jízdenky kupují vedoucí.

V místě srazu bude čekat vedoucí, řádně označen Pikomatí krychlí (tričko s logem).

Z Javorníku máme zajištěný autobus, do Javorníku pojedeme vlakem či jinou hromadnou dopravou. Obdobně bude vypadat cesta zpět.

Odjezd na tábor

  • Pro individuální dopravu do Travné platí sraz v 16:30 u objektu, kdy dorazí i ostatní. Je možné přijet i dříve.
  • V Praze se setkáme na Hlavním nádraží u výtahů z metra směr Florenc v 10:45. Pojedeme tímto spojem. Bude tam čekat Bětka Neubauerová, tel.: 605 439 805
  • V Brně se potkáme uprostřed vestibulu hlavního vlakového nádraží v 10:45. Pojedeme tímto spojem. Bude tam čekat Klátra Pernicová, tel.: 773 634 665
  • V Ostravě se potkáme před hlavním vchodem na Hlavním nádraží v 10:15. Pojedeme tímto spojem. Bude tam čekat Tom Flídr, tel.: 722 173 416

Návrat z tábora

  • Pokud dítě odjíždí opět individuálně, vyzvedněte jej prosím okolo 11:15 u objektu.

Návrat do Prahy, Brna a Ostravy je vždy na stejné místo, na kterém je sraz odjezdu, a za cestu zodpovídají stejní vedoucí.

  • Do Prahy se vrátíme okolo 17:00, pojedeme tímto spojem.
  • Do Brna se vrátíme okolo 16:45, pojedeme tímto spojem.
  • Do Ostravy se vrátíme okolo 16:10, pojedeme tímto spojem.

Účastníci

Žáci šestých až devátých ročníků základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií. Mezi účastníky budou hlavně řešitelé matematického korespondenčního semináře Pikomat MFF UK. Vítán je však každý, kdo se nebojí matematiky, her a legrace.

Organizátoři

Studenti Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze a příznivci Pikomatu MFF UK.

Ubytování

Ubytování je v pevné budově na postelích. Je třeba si přivézt vlastní spacák a prostěradlo.

Stravování

Stravování je zajištěno pětkrát denně. Rovněž pitný režim je zajištěn. Jídelníček schvaluje zdravotník.

Náplň

Účastníci mají téměř každý den výběr ze čtyř přednášek o krásách matematiky a příbuzných věd. Odpoledne a večer naplňují hry uvnitř i venku, protkané spoustou legrace a tradičních i netradičních úkolů. Večerní program je částečně věnován projektům. Plánovány jsou též výlety za zajímavostmi blízkého okolí.

Pojištění

Upozorňujeme, že děti nemají na dobu tábora sjednané úrazové pojištění.

Kontakt


hlavní vedoucí tábora: Magdaléna Mišinová
telefon: 776 877 467