Tábor Pikomatu 2013

Aktuálně: Aktualizována doprava na tábor, přidána adresa hotelu a závazná přihláška ke stažení. Termín: Neděle 4. 8.- Neděle 18. 8. 2013

Místo: Uhelná Příbram, stránky objektu, na mapě.

Adresa:
Tábor Pikomatu MFF UK
Středisko SLUNEČNICE
Uhelná Příbram 132
582 45 Uhelná Příbram

Účastníci: Žáci šestých až devátých ročníků základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií. Mezi účastníky budou hlavně řešitelé matematického korespondenčního semináře Pikomat MFF UK. Vítán je však každý, kdo se nebojí matematiky, her a legrace.

Zavazná přihláška ke stažení zde - obsahuje veškeré zdravotní dotazníky a bezinfekčnost

Organizátoři: Studenti Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze a příznivci Pikomatu MFF UK.


Cena: Cena tábora bude 2900 Kč. Upozorňujeme, že někteří zaměstnavatelé a odborové organizace na tábor přispívají.

Ubytování: Ubytování je v kamenné budově na postelích s vlastními spacáky.

Stravování: Stravování je zajištěno pětkrát denně. Rovněž pitný režim je zajištěn. Jídelníček schvaluje zdravotník.

Náplň: Hotel Skelmorlie

Děti mají téměř každý den výběr ze čtyř přednášek o krásách matematiky a příbuzných věd. Odpoledne a večer naplňují hry uvnitř i venku, protkané spoustou legrace a tradičních i netradičních úkolů. Plánovány jsou též výlety za zajímavostmi blízkého okolí.

Doprava na tábor:

Doprava je zajištěna z větších měst ČR -- Ostrava, Praha, Brno.Doprava z Prahy - sraz v odjezdové hale u výtahů z metra C - Hlavní nádraží v 11:15, podrobnější informace o cestě naleznete zde.Pozor změna oproti zvacímu dopisu!! Doprava z Brna - sraz v odjezdové hale v 11:00, podrobnější informace o cestě naleznete zde.Doprava z Ostavy hlavního nádraží - sraz v prvním patře v 8:00, podrobnější informace o cestě naleznete zde.

Individuální doprava: Prosím dostavte se k objektu do 15:30 nebo nám dejte vědět, kdy přijedete.Návrat je plánován následujícími spoji:
do Prahy
do Brna a Ostavy

Doporučené vybavení spacák, oblečení dovnitř, do přírody i na sport, batoh, ve kterém odnesete své vlastní věci , pláštěnku, nebo nepromokavou bundu, pohodlné boty na chození, sportovní boty, přezůvky, plavky, úsměv na rtech, šátek, karimatka, sluneční brýle, opalovací krém,pokrývku hlavy, sešit či blok, hudební nástroj (hraješ-li), láhev na vodu, hygienické potřeby - ručník, kartáček na zuby, repelent, léky, které dítě bere, malé kapesné, pravítko, kalkulačku.

Pojištění: Děti mají na dobu tábora sjednané úrazové pojištění.

Viz také Tabor 2012, Tabor 2011, Tabor 2010, ...

Kapacita tábora je již naplněna. Další předběžně přihlášení budou přijati jen, pokud se uvolní místo.
Předběžné přihlášky posílejte do konce května