Tábor Pikomatu 2003

Matematický tábor Pikomatu 2003 v Příchovicích

{Termín:} pondělí 14. 7. -- neděle 27. 7. 2003. Tábor tedy trvá 14 dní.

{Místo:} Příchovice, malebná vesnice v překrásném prostředí Jizerských hor.

{Adresa tábora:} Tábor Pikomatu MFF UK, Jičínská chata, 468 48 Příchovice 37.

{Ubytování:} Zajištěno v Jičínské chatě. Jedná se o pevný objekt, ve kterém je kuchyně, jídelna, společenská místnost, sprchy a sociální zařízení.

{Stravování:} Zajištěno 5\times denně. Jídelníček je sestaven ve spolupráci se školeným zdravotníkem podle zásad zdravé výživy. Stravování na táboře začíná večeří v pondělí 14. července.

{Účastníci:} Žáci šestých až devátých ročníků základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií. Mezi účastníky budou hlavně řešitelé matematického korespondenčního semináře Pikomat a řešitelé jiných spřátelených seminářů. Vítán je však každý, kdo se nebojí matematiky, her a legrace.

{Náplň:} Jak lze tušit, nebude zde o matematiku nouze, avšak nepůjde jen o ni. Přednášky o krásách matematiky. Úlohy na dobrou noc. Nebudou chybět výlety a bojové i nebojové odpolední, večerní i noční hry.

{Doprava na tábor:} Děti převezmou vedoucí tábora v pondělí 14. července 2003 na těchto místech v těchto časech (v tabulce je uveden i čas odjezdu dopravního prostředku):

Brno 7.25 7.43 17.36
Ostrava 6.00 6.18 18.51
Praha 11.25 11.45 18.51
Příchovice 15.00 10.30

Přesná místa setkání:

Brno -- Hlavní nádraží ČD, odjezdová hala, poblíž pokladen,

Ostrava -- nádraží ČD Ostrava-Vítkovice, odjezdová hala,

Praha -- ÚAN Florenc, odjezdová hala, příjezd zpět na Hlavní nádraží ČD,

Příchovice -- Jičínská chata.

Na tato místa se dopravíte individuálně. Vedoucí budou označeni vlaječkou s pojidlem tábora. Z těchto míst budou děti pokračovat společně s vedoucími vlakem nebo autobusem na místo tábora. Po domluvě s hlavním vedoucím je možné na některých místech (např. Olomouc, Česká Třebová, Jaroměř) přistoupit na trase.

Při odjezdu je nutné vedoucímu odevzdat vyplněnou část C dotazníku a průkaz zdravotní pojišťovny dítěte.

{Organizátoři:} studenti Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

{Cena:} 2700,-- Kč

{Doporučené vybavení:} Doporučujeme vzít s sebou oblečení, pláštěnku, pohodlné boty na chození, sportovní boty, pantofle, plavky, teplé ponožky, úsměv na rtu, šátek (nutný), sluneční brýle, opalovací krém, čepici proti slunci (raději i rezervní), hřeben, malý batůžek, psací potřeby, velký sešit a velký blok, přihlášku na vysokou školu (ten, kdo ji ještě neposlal), bílý chemický plášť (nutný), nůžky, lepidlo, špejle, provázky, nitě, hadřík, hudební nástroj (hraje-li), baterku, láhev na vodu, hygienické potřeby, ručníky a repelent (nebo jiný prostředek proti komárům).

Místo tábora se nachází asi 2 kilometry od autobusové zastávky. Z tohoto důvodu doporučujeme zabalit všechny věci do jednoho batohu (kufr a igelitové tašky nejsou vhodné).

{Upozornění}

Vše potřebné je pro děti zajištěno, proto doporučujeme jen malé kapesné (asi tak 200 až 300 Kč). Abyste předešli případným ztrátám, nedávejte dětem s sebou žádné cenné předměty, kalkulačky jsou zbytečné.

Dále upozorňujeme rodiče na to, že používání mobilních telefonů na táboře bude povoleno pouze v době osobního volna. V závažných případech lze volat přímo na mobilní číslo hlavního vedoucího 605 950 355.

{Další info:}

Předodjezdové informace - leták ke stažení (pdf)

na adrese: {Pikomat, KPMS MFF UK, Sokolovská 83, 186 75 Praha 8},

nebo e-mail:

www: {http://pikomat.mff.cuni.cz/tabor/2003/}

Nebo se obraťte přímo na hlavního vedoucího:

adresa: Viktor Bobro, VŠK 17. listopadu A408, Pátkova 3, 182 00 Praha 8-Troja

e-mail:

telefon na kolej: 286 021 872

telefon mobil: 605 950 355