Tábor Pikomatu 2002


Adresa tábora:

Tábor Pikomatu MFF UK
Turistická ubytovna
TJ Jiskra Litomyšl
569 66 Jarošov u Litomyšle


Milý mladý příteli matematiky, také letos se koná již tradiční tábor matematického korespondenčního semináře Pikomat MFF UK. Jsi zván.

{Termín:} sobota 3. 8. -- neděle 18. 8. 2002. Tábor tedy trvá 16 dní.

{Místo:} Vranice u Jarošova, okres Svitavy. Objekt se nachází v nádherném prostředí Žďárských vrchů.

{Ubytování:} Zajištěno jednak ve zděné budově, ve které je kuchyně, jídelna a společenská místnost, a také v dřevěné chalupě.

{Stravování:} Zajištěno 5\times denně. Jídelníček je sestaven ve spolupráci se školeným zdravotníkem podle zásad zdravé výživy.

{Účastníci:} Žáci šestých až devátých ročníků základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií. Mezi účastníky budou hlavně řešitelé matematického korespondenčního semináře Pikomat a řešitelé jiných spřátelených seminářů. Vítán je však každý, kdo se nebojí matematiky, her a legrace.

{Náplň:} Jak lze tušit, nebude zde o matematiku nouze, avšak nepůjde jen o ni. Přednášky o krásách matematiky. Úlohy na dobrou noc. Nebudou chybět výlety, bojové i nebojové hry, koupání (v případě, že nezklame počasí), stezka odvahy.

{Doprava na tábor:} Z větších měst bude zajištěn doprovod vedoucího až na místo konání. Nástupní místa budou určena podle rozložení účastníků. Předpokládaná místa jsou: Praha, Ostrava a Liberec. V případě zájmu účastníků na tento seznam přibudou i další města.

{Organizátoři:} převážně studenti Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Podívej se, jak vyplnili dotatazníčky.

{Cena:} předpokládaná cena je 2500,-- Kč. Upozorňujeme, že některé podniky nebo odborové organizace svým zaměstnancům na tábory přispívají.


Stav tábora je již naplněn


{Další info:}

na adrese: {Pikomat, KPMS MFF UK, Sokolovská 83, 186 75 Praha 8},

nebo e-mail:

www:

Nebo se obraťte přímo na hlavního vedoucího:

adresa: Viktor Bobro, VŠK 17. listopadu A408, Pátkova 3, 182 00 Praha 8 -- Troja

e-mail:

telefon na kolej: 02/33 55 10 40-49, linka 872

telefon mobil: 0605/950 355 )

Předběžné přihlášky posílejte nejpozději do konce dubna. Přihlášku je možné podat i telefonicky či e-mailem.

Viz též loňský tábor 2001 ve Strážnici,
nebo předloňský tábor 2000 v Nové Vsi,
nebo předpředloňský tábor 1999 v Chýnově,
a nebo předpředpředloňský tábor 1998 v Nové Vsi.