Výprava do skal, 21.-23.6. 2024

Chtěl bys prolézt všechny tunely skalního městečka, pokecat si se svými kamarády z Pikomatu, nebo se jen tak projít? Objevování pískovcových skal je tu přímo pro tebe!

Nikdy jsi nespal v přírodě a nevíš, co od takové akce čekat? Nevadí! Nebudeš sám a navíc se naučíš něčemu novému :-)

Upozorňujeme, že se nejedná o oficiální akci MFFUK

Akce je určena primárně pro žáky 6.-9. tříd. Žáci 5. tříd se mohou přihlásit za předpokladu, že již na nějaké vícedenní akci Pikomatu byli, případně na základě osobní domluvy.

S sebou

Spacák, karimatku, pevnou obuv, oblečení do přírody podle počasí, bundu, pokrývku hlavy, repelent, pláštěnku (ideálně pončo), baterku, 2-4 litry vody, kartáček, pastu, ešus a lžíci, svíčku, sešit a psací potřeby, páteční večeři, potřebné dokumenty, 600Kč. Pokud máš, vezmi si i plachtu pod sebe. Stan si s sebou neber.

Také si nech nějaké místo v batohu, aby se ti do něj vešla část společného jídla (které organizátoři přinesou na sraz, kde se rozdělí). Veškeré jídlo počínaje sobotní snídaní je zajištěno organizátory.

Pokud bys nevlastnil některé vybavení typu spacák nebo karimatka, můžeš nám napsat a my ti ho na víkendovku půjčíme.

Sraz

V pátek 15:40 na Černém Mostě, nástupiště číslo 3.

Pojedeme autobusem č. 720 do Malé Skály, do které dorazíme v 17:12.

Na základě osobní domluvy je možné přidat se v průběhu. Speciálně pokud by ti vyhovovalo dojet například do Malé Skály po vlastní ose, tak to určitě není problém, jen je potřeba o tom organizátory předem informovat.

V neděli 16:45 na Černém Mostě.

Pojedeme z Malé skály autobusem č. 700.

Na základě osobní domluvy je možné odpojit se v průběhu. Speciálně pokud by ti vyhovovalo dojet například do Malé Skály po vlastní ose, tak to určitě není problém, jen je potřeba o tom organizátory předem informovat. V tom případě prosím také vyplň toto převzetí zodpovědnosti.


Potřebné dokumenty

Souhlas se zveřejněním fotografií není třeba, pokud už ho od daného účastníka máme z minulé akce.

Obecné informace k víkendovkám

Přečti si proč, co a jak.

Přihláška

Prosím, co nejdříve se přihlaš!

Kontakt

Veškeré dotazy piš Tondovi (Antonín Hejný) na:

antonin.hejny@gmail.com, tel. +420 608 654 625