Ex TempusNestůj jen a pohleď zpět
co vše se stalo kdysi
co vše jsi mohl udělat

Poslední novinky

Posledni změna: .

Kontakt:v tuto chvíli nemá smysl psát Gimlimu ani Evě
Stanů opět akorat:neopovažujte se někdo
Stany (24lidí - 26míst = 2 rezerva ):

 • vitas,aquapark(2 + bágly)
 • lenkaP+vitas,Edge (2+B)
 • Gimli,(2+hodně báglů)
 • Xof,stan from Eva 2+B
 • LenkaBu,Kobra2 2+B
 • Roman,stan pro 3 (= Roman + dvě slečny)
 • Olda,2x (plachta pro osobu a B)
 • Vilda,2+B
 • LenkaS,2 + B
 • Pauza,3+B
 • Šnek,3+B
 • Aneta,2+B

S sebou:ešus
Začátek:ve Světlé nad Sázavou v 15:00.
Cena:budeme vybírat 500kč na jídlo a ubytovaní a jiné akci

zajišťující prostředky.
Před začatkem akce:prosím nemluvte o svých postavách a to tom co herně víte s ostatními hráči
Konec:bude v nedeli
Pro případ pozdějšího vašeho příjezdu:vlakem do Světlé nad sázaovou
Zmeny v lidech:na posledni chvili oznamil

Ex Tempus

V zemi vládne chaos, České země jsou po urputných bitvách o korunu stále bez krále. Šlechta bojuje mezi sebou o trůn, ale přesto dokáže společně čelit táboritským vojskům. Je čtyři roky od bitvy u Lipan, ale husitské posádky se stále udžují na svých dobytých hradech. Jedním z nich je i Lipnice u Německého Brodu. Co všechno zasáhne do rozvržení místních sil. Co všecho se stalo a co se mohlo stát, za kým stáli nebozí měšťané tohoto města, za koho se postavíte vy?

Pokud čekáte nedočkavě další sraz PIKOMATu je právě tady. Zažijete co jste ještě nezažili, ale je možné že to bude největší propadák v dobách PIOMATích akcí. Tedy pokud máte odvahu, přihlašte se do služeb cti nebo hajte vlastní zájmy.

Kdy: 2.8 - 8.8. 2004
Kde: Lipnice nad Sázavou
Organizační tým Eva,Gimli,Olda,Viťas
Zatím přihlášební: lidi
Kdy a kde nás uvidíte: Čekáme vás 2.8.2004 v 15:00 + 1 hodina na nádraží ve Světlé nad Sázavou (hlavním). Odtud se společně vydáme do Lipnice.
Co čekat: LARP tedy Live Action Role Playing,po česku je to hra na hrdiny tak trochu naživo
Co po vás budeme chtít tentokrát: Nikdo nepředpokládá,že jste se někdy účastnili nějakého LARPu. Letošní sraz je tedy pojat velmi netradičně. Radi bychom vás uvedli do světa dávno minulého,kde můžete zvolit pro sebe roli,která vám nejvíce vyhovuje. Pokud se budete chtít přihlásit,učiňte tak co nejdříve. Budeme po vás chtít více než kdy jindy (tedy ne co se peněz týče - ale kdo ví),oprašte nebo nalezněte v sobě veškeré své herecké schopnosti,neboť tentokráte je naplno využijete. Celý týden se budete vžívat do vaší ideální postavy. To jak si ji představujete bychom s vámi konkrétně rádi domluvili a proto bychom byli rádi pokud byste poslali alespoň přibližnou charakteristiku vaší postavy. Pokud vám schází inspirace navštvte náš bazar a inspirujte se - stačí nám vaše povolání a hrubá zevnější charakteristika postavy. Pokud stále netušíte o co vlastně půjde pište své dotazy (lipnice-lšnekpikomat.mš mff.čuni.čž),protože mnoho dalších lidí by se rádo ptalo stejně budeme je zodpovídat na téhle stránce. Poslední věc pokud jste se tedy rozhodli,že s námi pojedete,přečtěte si následující návody ke hře.