Kus ledu

Kdy a kde?

Kus ledu proběhne od 3. do 6. února 2005 v Kunžaku u Jindřichova Hradce.

Co?

Vezmi si s sebou: kromě obvyklých věcí, jako je oblečení a boty na ven i na dovnitř, nezapomeň ručník a jiné potřeby na mytí, různé matematické otázky (pokud doma máte) a tyristor.

Co tam?

První večer se koná slavnostní večeře, na kterou vezmi pomazánku nebo něco podobného dobrého k pečivu (pečivo tam snad bude) a případně též moučník. Další dny budeme jíst, co společně uvaříme z toho, co společně koupíme;

Za co?

na tyto nákupy bude od každého z vás potřeba asi 300 Kč.

Ano!

Pokud se chceš zúčastnit, dej nám vědět (sms 736 605 644 nebo 605 203 935 nebo mail ). Napsat můžeš i v případě, že sice přijet nechceš, ale potěšilo tě, že jsme si na tebe vzpomněli...

Co ještě?

Pokud si z Kusu ledu chceš domů odvézt tričko nebo mikinu Pikomatu, dej nám vědět předem, co z toho chceš a jaké velikosti a barvě dáváš přednost. Cena trička bude odhadem 150 a mikiny více.

Jak tam?

Doporučený způsob dopravy: z Ostravy vlakem (12.56 z hl.n.) do Brna, z Brna vlakem (15.25) do Jindřichova Hradce, z Prahy vlakem (15.23 nebo 16.23) přes Veselí nad Lužnicí do Jindřichova Hradce, z Hradce autobusem (18.30 nebo 19.45) nebo pěšky nebo vás nějak dopravíme. Pokud máš chuť, můžeš jet celou cestu autobusem. Na vlak je často dobré domluvit si skupinovou slevu. Pokud to koliduje se školou, asi umíme vydat i nějaké omluvné potvrzení.

Org:

viťas, Xof a šaman

Přijedou:

Alena K., Aneta M., Hanka Bí., Helena P., Honza Bí., Honza V., Ilča N., Ivana K., Katka B., Klára K., Lukáš D., Martina V., Maruška K., Myreg K., Pausa K., Pavla Zá., Susan M., Tereza K., Tomáš Ch.

Možná přijedou:

Alan C. N. T., Bety P., Gimli B.

FAQ:

Kde se spí? V chatě? Ve spacáku? Za kolik?

Spí se v klubovně šachového klubu Řemdih v Kunžaku. Viz též dále. Z dobrého rozmaru tohoto šachového klubu je to zdarma. Díky.

Jest na místě dostatek spacích potřeb? Zatím ano, pokud se vás přihlásí moc, vezmou si kluci spacák...

Jede někdo z Ostravy? Pravděpodobně Aneta M., Hanka B., Klára K., Lenka Š., Pavla Z. a Susan M.

Berete omluvenky od maminky, nebo od lékaře? Jsme sice smutní, že nechceš jet, ale omlouvej se sám sobě, že se připravuješ o... Kus ledu.

Mikiny jsou opravdu s logem Pikomatu? Pokud nějaké budou, tak opravdu s logem Pikomatu.

Kdo je to KPD a kdo za ním stojí? KPD je Klub pikomatích důchodců a stojí za ním celý svět.

Jak získám omluvné potvrzení pro školu? Nejlépe přímo na místě. Pokud budou mít ve škole kecy, můžeme ho poslat i poštou.

Dozvím se nějak, kdo jede? Někde na téhle stránce je možná seznam.

Kde se sejdeme? Jak kdo. Ve vlaku, na nádraží, na náměstí... Pokud jste někdy byli na soustředění, víte, kde to je, takže můžete přijít rovnou tam. Dopravu si dohodněte mezi sebou...

Odkdy je možné přijet do Kunžaku a dostat se dovnitř? Předpokládám, že v 17.00 už tam bude alespoň část KPD, ale zaručit se to nedá.

Jak to bude s tričky a mikinami? Tiskárna trička nestihla dodat. Takže, i když jsme je slibovali, vám je nemůžeme prodat. Ach jo.