Tábor Pikomatu MFF UK 2018 ve Skleném u Fryšavy

Předběžné přihlášky posílejte do konce dubna. Po zaznamenání vaší předběžné přihlášky se objeví vaše jméno v seznamu přihlášených. Po odeslání předběžné přihlášky vám budou zaslány informace pro zaplacení zálohy ve výši 1500 Kč a vyplnění závazné přihlášky. Záloha je nevratná. Tábor lze zaplatit buď rovnou celý nebo nejprve zálohu a poté doplatek.

Dopis pro účastníky

Ahoj odvážlivče,

Jestliže jsi zjistil že nejsi trpaslík, přestalo tě bavit čarování, omrzel tě nudný život v předvídatelném a pokojné městě nebo jsi se na sobě rozhodl nechat spáchat komplikovanou a neobvyklou vraždu, tak rozhodnutí jít do Ankh-Morporku bylo to nejlepší, co jsi mohl udělat. Ale není to jen tak. Je potřeba se na to pořádně připravit. Proto si sebou nezapomeň vzít oblečení, se kterým do našeho města zapadneš. Sbal proto oblečení pro typického Ankh-Morporčana a nezapomeň si vzít i nástroje potřebně k vykonávání řemesla v tobě zvoleném cechu. Tvá cesta se zahájí v 7:30 v Ostravě- Svinov, 9:30 v Praze u výtahů z metra nebo 9:50 v Brně, případně ve 12:30 ve Žďáru nad Sázavou. Čeká tě hned po příjezdu dlouhý pochod a proto se na něj řádně vybav. Měj na sobě dobrou obuv a v oddělitelném batůžku dostatečnou zásobu pití s jídlem, šátek, propisku s blokem, pláštěnku a pokrývku hlavy. Zbytek měj zabalen tak, aby se dal pohodlně nosit i převážet. Můžeš se těšit na spoustu zážitků a nových kamarádů. Pokud máš jakékoli dotazy, neváhej nám poslat spěšného albatrosa.

Kostým

Jak mnoho lidí z dopisu jistě pochopilo, tak letos si s sebou na tábor musíte přibalit také kostým. Téma kostýmu je docela jednoduché: typický Ankh-Morporčan patřící do vámi zvoleného cechu. Fantazii se meze nekladou. Tak hurá na to!

Termín

od 4.8. do 18.8.2018

Počet volných míst

0

Místo

Tábor se tento rok bude konat v turistické základně ve Skleném u Fryšavy.

Adresa:

Turistická základna Sklené (TZ Sklené)
Sklené 40
591 01 Sklené


Doprava na tábor

Doprava je zajištěna z větších měst ČR – Ostrava, Praha, Brno. Jízdné hradí Pikomat → jízdenky kupují vedoucí. .

V místě srazu bude čekat vedoucí, řádně označen Pikomatí krychlí (tričko s logem).

Odjezd na tábor sobota 4. 8. 2018:

  • Sraz v Praze na hlavním nádraží u výtahů z metra C bude v 9:30, Vedoucí Marián Popper tel. 739 968 015.
  • Sraz v Ostravě na nádraží ve Svinově bude ve 7:30. Vedoucí Lukáš Kubacki tel. 731 986 917.
  • Sraz v Brně na hlavním nádraží bude v 9:50. Vedoucí Martin Nick Smolík tel. 702 953 486.

Podrobnější informace o spojích:;

Návrat z tábora, sobota 18. 8. 2018, (za odvoz zopodovídají stejní vedoucí jako při příjezdu):

  • Praha na hlavním nádraží u výtahů z metra C, pravidelný přijezd vlaku 13:49
  • Brno na hlavním nádraží, pravidelný příjezd vlaku 13:41
  • Ostrava na nádraží ve Svinově, pravidelný příjezd vlaku 16:14

Příjezdy podrobněji:

Doporučené vybavení

kostým, kartičku zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilost, oblečení dovnitř, do přírody i na sport, batoh, ve kterém odnesete své vlastní věci, malý batůžek (oddělitelný od velkého), pláštěnku nebo nepromokavou bundu, pohodlné boty na chození, sportovní boty, přezůvky, plavky, úsměv na rtech, šátek, karimatku, sluneční brýle, opalovací krém, pokrývku hlavy, sešit či blok, hudební nástroj (hraješ-li), láhev na vodu, hygienické potřeby – ručník, kartáček na zuby, repelent, léky, které dítě bere, malé kapesné, pravítko, kalkulačku.

Účastníci

Žáci šestých až devátých ročníků základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií. Mezi účastníky budou hlavně řešitelé matematického korespondenčního semináře Pikomat MFF UK. Vítán je však každý, kdo se nebojí matematiky, her a legrace.

Organizátoři

Studenti Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze a příznivci Pikomatu MFF UK.

Ubytování

Ubytování je v pevné budově na postelích. Lůžkoviny máme tento rok zajištěné. Bude taky možnost spát v některé z deseti čtyřmístných chatek kolem objektu.

Stravování

Stravování je zajištěno pětkrát denně. Rovněž pitný režim je zajištěn. Jídelníček schvaluje zdravotník.

Náplň

Děti mají téměř každý den výběr ze čtyř přednášek o krásách matematiky a příbuzných věd. Odpoledne a večer naplňují hry uvnitř i venku, protkané spoustou legrace a tradičních i netradičních úkolů. Večerní program je částečně věnován projektům. Plánovány jsou též výlety za zajímavostmi blízkého okolí.

Cena

Cena tábora je 3990 Kč. Tábor lze zaplatit buď rovnou celý nebo jako záloha 1500Kč nejpozději do 31.5., která je nevratná v případě odhlášení, a doplatku 2490Kč nejpozději do 30.6.. Informace o platbě obdržíte do týdne po odeslání předběžné přihlášky na vámi zadaný email v předběžné přihlášce.

Upozorňujeme, že někteří zaměstnavatelé a odborové organizace na tábor přispívají.

č. účtu: 38330021/0100
konst. symbol: 0308
Var. symbol: 7296xx (poslední dvě číslice doplňte dle tabulky zde)

Závaznou přihlášku můžete vyplnit zde a odeslat nejpozději do 14.5.2018. Po zaplacení tábora a vyplnění závazné přihlášky budete evidování jako "účastník/účastnice".

Zdravotní dokumentaci (potvrzení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilost) odevzdejte při odjezdu na tábor, stáhnout si ji můžete zde.

Pojištění

Upozorňujeme, že děti nemají na dobu tábora sjednané úrazové pojištění.

Kontakt


telefon: 736 174 126

Viz také
Tabor 2017,
Tabor 2016,
Tabor 2015.


Předběžné přihlášky posílejte do 16. dubna.