Nahradnici

Přihláška pro náhradníky na sous 2022

Přihláška na soustředění Pikomatu MFF UK 2022

Pokud jsi obrdržel/a pozvánku na soustředění Pikomatu jako náhradník, prosím vyplň následující formulář, ať víme, zda máš zájem jet s námi nebo ne. Pokud vyplníš, že chceš jet, prosím vyplň i druhou část - přihlášku na soustředění. My Tě budeme co nejdříve kontaktovat, zda máme místo pro náhradníky nebo ne. Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit.

Máš vypnutý JavaScript, bez něj formulář nelze odeslat

Pokud si výše zaškrtl\a jedu, prosímte tě o vyplnění následující přihlášky. Pokud jsi zaškrtl/a nejedu, můžeš odeslat formulář nevyplněný.

Osobní údaje dítěte, které nám v této přihlášce poskytujete, požívají ochrany podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Podle tohoto zákona je potřebné, abyste poskytli souhlas se zpracováváním svých osobních údajů.

Správcem osobních údajů je Univerzita Karlova v Praze, Matematicko-fyzikální fakulta, OVVP/organizátoři soutěže Pikomat MFF UK, Ke Karlovu 3, 121 16 Praha 2. Podle zákona nejste povinni tyto osobní údaje poskytnout. Správce je povinen jednou za kalendářní rok bezplatně, jinak za přiměřenou úhradu, Vám na základě písemné žádosti poskytnout informace o osobních údajích o vás zpracovávaných.

Souhlasím se zpracováváním osobních údajů v rozsahu uvedeném na této přihlášce, zpracovatelem: Univerzita Karlova v Praze, Matematicko-fyzikální fakulta, na období do konce roku 2022 za účelem uspořádání soustředění Pikomatu MFF UK.

Máš vypnutý JavaScript, bez něj formulář nelze odeslat