Kus ledu

Kdy a kde?

Kus ledu proběhne od 1. do 4. února 2007 v Kunžaku u Jindřichova Hradce.

Co?

Vezmi si s sebou: kromě obvyklých věcí, jako je oblečení a boty na ven i na dovnitř, nezapomeň ručník a jiné potřeby na mytí, tužku, papír, plavky, běžky nebo kolo (podle počasí), prase a různé matematické otázky (pokud doma máte).

Co tam?

(Jako loni a předloni)
První večer se koná slavnostní večeře, na kterou vezmi pomazánku nebo něco podobného dobrého k pečivu (pečivo tam snad bude) a případně též moučník. Další dny budeme jíst, co společně uvaříme z toho, co společně koupíme;

Za co?

na tyto nákupy bude od každého z vás potřeba asi 300 Kč.

Ano!

Pokud se chceš zúčastnit, dej nám vědět (sms 736 605 644 nebo 608 430 272 nebo mail ). Napsat můžeš i v případě, že sice přijet nechceš, ale potěšilo tě, že jsme si na tebe vzpomněli...

Jak tam?

Doporučený způsob dopravy: z Ostravy vlakem (12.27 z hl.n.) do Brna, z Brna vlakem (15.25) do Jindřichova Hradce, z Prahy vlakem (15.14 nebo 16.14) přes Veselí nad Lužnicí do Jindřichova Hradce, z Hradce autobusem (18.30 nebo 19.45) nebo pěšky nebo vás nějak dopravíme. Pokud máš chuť, můžeš jet celou cestu autobusem. Na vlak je často dobré domluvit si skupinovou slevu. Pokud to koliduje se školou, asi umíme vydat i nějaké omluvné potvrzení.

Org:

viťas, Zbyňa a šaman

Přijedou:

Alča B., Eva Č., Hanka Bí., Honza Bí., Ivana K., Jarda M., Klára K., Kuba K., Kuba T., Lenka Šv., Martina V., Michal M., Olda H., Pavla Z.

Možná přijedou:

Gimli B., Lada P., Lenka Bu.,

FAQ:

Kde se spí? V chatě? Ve spacáku? Za kolik?

Spí se v klubovně Rošáda v Kunžaku. Viz též dále. Z dobrého rozmaru šachového klubu Řemdih je to zdarma. Díky.

Jest na místě dostatek spacích potřeb? Zatím ano, pokud se vás přihlásí moc, vezmou si kluci spacák...

Berete omluvenky od maminky, nebo od lékaře? Jsme sice smutní, že nechceš jet, ale omlouvej se sám sobě, že se připravuješ o... Kus ledu.

Kdo je to KPD a kdo za ním stojí? KPD je Klub pikomatích důchodců a stojí za ním celý svět.

Jak získám omluvné potvrzení pro školu? Nejlépe přímo na místě. Pokud budou mít ve škole kecy, můžeme ho poslat i poštou.

Dozvím se nějak, kdo jede? Někde na téhle stránce je možná seznam.

Kde se sejdeme? Jak kdo. Ve vlaku, na nádraží, na náměstí... Pokud jste někdy byli na soustředění, víte, kde to je, takže můžete přijít rovnou tam. Dopravu si dohodněte mezi sebou...

Odkdy je možné přijet do Kunžaku a dostat se dovnitř? Předpokládáme, že v 17.00 už tam bude alespoň část KPD, ale zaručit se to nedá.

V kolik se tak končí? Jak kdo. Ti z daleka budou asi chtít v neděli stihnout autobus v 11:46 nebo 12:25. Ale objekt je k dispozici celou neděli, takže kdo bude mít zájem, může se zdržet déle.

Nevíte náhodou o někom, kdo by jel z Plzně? Zatím jenom o Ivaně.