Tábor Pikomatu MFF UK 2018 ve Skleném u Fryšavy

Předběžné přihlášky posílejte do konce dubna. Po zaznamenání vaší předběžné přihlášky se objeví vaše jméno v seznamu přihlášených. Po odeslání předběžné přihlášky vám budou zaslány informace pro zaplacení zálohy ve výši 1500 Kč a vyplnění závazné přihlášky. Záloha je nevratná. Tábor lze zaplatit buď rovnou celý nebo nejprve zálohu a poté doplatek.

Termín

od 4.8. do 18.8.2018

Počet volných míst

0

Místo

Tábor se tento rok bude konat v turistické základně ve Skleném u Fryšavy.

Adresa:

Turistická základna Sklené (TZ Sklené)
Sklené 40
591 01 Sklené


Cena

Cena tábora je 3990 Kč. Tábor lze zaplatit buď rovnou celý nebo jako záloha 1500Kč nejpozději do 31.5., která je nevratná v případě odhlášení, a doplatku 2490Kč nejpozději do 30.6.. Informace o platbě obdržíte do týdne po odeslání předběžné přihlášky na vámi zadaný email v předběžné přihlášce.

Upozorňujeme, že někteří zaměstnavatelé a odborové organizace na tábor přispívají.

č. účtu: 38330021/0100
konst. symbol: 0308
Var. symbol: 7296xx (poslední dvě číslice doplňte dle tabulky zde)

Závaznou přihlášku můžete vyplnit zde a odeslat nejpozději do 14.5.2018. Po zaplacení tábora a vyplnění závazné přihlášky budete evidování jako "účastník/účastnice".

Zdravotní dokumentaci (potvrzení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilost) odevzdejte při odjezdu na tábor, stáhnout si ji můžete zde.

Doprava na tábor

Doprava je zajištěna z větších měst ČR – Ostrava, Praha, Brno. Jízdné hradí Pikomat → jízdenky kupují vedoucí. Bližší informace budou zveřejněny s dostatečným předstihem před táborem.

Doporučené vybavení

spacák, prostěradlo, oblečení dovnitř, do přírody i na sport, batoh, ve kterém odnesete své vlastní věci, pláštěnku nebo nepromokavou bundu, pohodlné boty na chození, sportovní boty, přezůvky, plavky, úsměv na rtech, šátek, karimatku, sluneční brýle, opalovací krém, pokrývku hlavy, sešit či blok, hudební nástroj (hraješ-li), láhev na vodu, hygienické potřeby – ručník, kartáček na zuby, repelent, léky, které dítě bere, malé kapesné, pravítko, kalkulačku.

Účastníci

Žáci šestých až devátých ročníků základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií. Mezi účastníky budou hlavně řešitelé matematického korespondenčního semináře Pikomat MFF UK. Vítán je však každý, kdo se nebojí matematiky, her a legrace.

Organizátoři

Studenti Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze a příznivci Pikomatu MFF UK.

Ubytování

Ubytování je v pevné budově na postelích. Lůžkoviny máme tento rok zajištěné. Bude taky možnost spát v některé z deseti čtyřmístných chatek kolem objektu.

Stravování

Stravování je zajištěno pětkrát denně. Rovněž pitný režim je zajištěn. Jídelníček schvaluje zdravotník.

Náplň

Děti mají téměř každý den výběr ze čtyř přednášek o krásách matematiky a příbuzných věd. Odpoledne a večer naplňují hry uvnitř i venku, protkané spoustou legrace a tradičních i netradičních úkolů. Večerní program je částečně věnován projektům. Plánovány jsou též výlety za zajímavostmi blízkého okolí.

Pojištění

Upozorňujeme, že děti nemají na dobu tábora sjednané úrazové pojištění.

Kontakt


telefon: 736 174 126

Viz také
Tabor 2017,
Tabor 2016,
Tabor 2015.


Předběžné přihlášky posílejte do 16. dubna.