Termín: neděle 14. 5. – sobota 20. 5. 2006

Místo: Kunžak, u Jindřichova Hradce
K dispozici je méně podrobná a <a href="img/kunzak2.jpg">podrobnější mapa Kunžaku a okolí.

Ubytování: V objektu Rošáda šachového klubu Řemdih Strmilov, .

Stravování: Zajištěno 5× denně.

Náplň: Především přednášky z matematiky a informatiky, řešení úloh, hry v přírodě.

Doprava: Individuální. Sraz je v Kunžaku na náměstí v neděli od 18.00 do 18.30. Z některých míst lze cestovat společně s vedoucími, a to z Prahy (odjezd 14.23, vlakem přes Tábor a Veselí nad Lužnicí) a z Ostravy (odjezd 10.58, vlakem přes Hranice, Přerov, Brno, Třebíč a Jihlavu). Způsob dopravy doporučujeme dohodnout mailem nebo telefonicky.

vlak z Prahy, zpět do Prahy
vlak z Ostravy, zpět do Ostravy

Cena: Budeme vybírat účastnický poplatek ve výši 500 Kč, vydáme potvrzení.

Kontakt: na adrese: Pikomat, KPMS MFF UK, Sokolovská 83, 186 75 Praha 8
e-mail:
telefon: 608 957 990

Účastníci

  • Jiří Biolek, Frýdek-Místek
  • Vladimír Biolek, Frýdek-Místek
  • Eliška Bušáková, Trutnov
  • Jakub Klemsa, Dolany u Klatov
  • Miroslav Koblížek, Letohrad
  • Pavel Kotrbatý, Frýdek-Místek
  • Roberto Nájares, Praha
  • Miroslav Olšák, Praha
  • Lada Peksová, Praha
  • Jakub Stodola, Polička
  • Štěpán Šimsa, Litoměřice
  • Zuzana Terešková, Frýdek-Místek
  • Martina Vaváčková, Tábor

Pozvaní řešitelé

  • Tereza Andršová
  • Petr Doležal
  • Ondřej Kálal
  • Petra Koščáková
  • Martin Landa
  • David Votava

Přijatí náhradníci

  • Eugeniya Belyaeva, Praha
  • Jan Bílek, Karlík
  • Alena Bušáková, Trutnov
  • Václav Fiala, Horní Dubenky
  • Tomáš Kubelka, Jablonné nad Orlicí
  • Petr Pecha, Valašské Klobouky
  • Miroslava Ptáčková, Valašské Klobouky

Náhradníci

  • Bronislav Dobeš
  • David Koksa
  • Pavel Kratochvíl
  • Ludmila Kulheimová
  • Jan Laksar
  • Jaroslav Mandík
  • Lucie Martinková
  • Petr Matocha
  • Vít Mojžíš
  • Věra Mojžíšová
  • Barbora Novotná
  • Dominika Popalová
  • Eva Sedlářová
  • Vít Stanislav
  • Marek Strečko
  • Zbyněk Šanda
  • Tomáš Ševčík
  • Martin Španěl
  • Zdislava Šrůtková
  • Lukáš Tomaszek
  • Jan Veselý
  • Lukáš Zavřel
  • Eliška Zlámalová

Náhradníci budou pozváni, jestliže se některý z pozvaných účastníků nebude chtít nebo moci zúčastnit.