Termín: neděle 8. 5. – sobota 14. 5. 2005

Místo: Kunžak, u Jindřichova Hradce
K dispozici je méně podrobná a <a href="img/kunzak2.jpg">podrobnější mapa Kunžaku a okolí.

Ubytování: V budově šachového klubu Řemdih Strmilov, .

Stravování: Zajištěno 5× denně.

Náplň: Především přednášky z matematiky a informatiky, řešení úloh, hry v přírodě.

Doprava: Individuální. Sraz je v Kunžaku na náměstí v neděli od 18.00 do 18.30. Z některých míst lze cestovat společně s vedoucími, a to z Prahy (odjezd 14.23, vlakem přes Tábor a Veselí nad Lužnicí) a z Ostravy (odjezd 10.56, vlakem přes Hranice, Přerov, Brno, Třebíč a Jihlavu). Způsob dopravy doporučujeme dohodnout mailem nebo telefonicky.

vlak z Prahy, zpět do Prahy
vlak z Ostravy, zpět do Ostravy

Cena: Budeme vybírat účastnický poplatek ve výši 500 Kč, vydáme potvrzení.

Kontakt: na adrese: Pikomat, KPMS MFF UK, Sokolovská 83, 186 75 Praha 8
e-mail:
telefon: 608 957 990

Účastníci

  • Jan Bílek, Karlík
  • Hana Bílková, Kopřivnice
  • Jiří Biolek, Frýdek-Místek
  • Vladimír Biolek, Frýdek-Místek
  • Alena Bušáková, Trutnov
  • Miroslav Klimoš, Lanškroun
  • Petr Motloch, Frýdek-Místek
  • Roberto Nájares, Praha
  • Karolína Rezková, Praha
  • Zdislava Šrůtková, Pelhřimov
  • Josef Tkadlec, Praha
  • Martina Vaváčková, Tábor

Pozvaní řešitelé

  • Eliška Jurková
  • Jan Laksar
  • Miroslav Olšák
  • Lada Peksová
  • Alžběta Štěpánková
  • Jan Veselý

Přijatí náhradníci

  • Václav Fiala, Horní Dubenky
  • Jakub Klemsa, Dolany u Klatov
  • Jaroslav Mandík, Železná Ruda
  • Hana Mlnaříková, Rožnov pod Radhoštěm
  • Lucie Mohelníková, Ostrava-Poruba
  • Miroslava Ptáčková, Valašské Klobouky

Náhradníci

  • Lukáš Cimpl
  • Jan David
  • Mirka Dřínková
  • Jonáš Erlebach
  • Lenka Havelková
  • Ondřej Heneberk
  • Petr Hons
  • Jakub Chmelík
  • Kristina Chrastilová
  • Andrea Jelínková
  • Karel Kovářík
  • Michal Kozel
  • Edita Pelcová
  • Petr Pecha
  • Helena Pučelíková
  • Kateřina Rulfová
  • František Růžička
  • Marek Strečko
  • Tomáš Střeleček
  • Zbyněk Šanda
  • Hana Šormová
  • Petr Tampír
  • Jakub Töpfer
  • Pavel Veselý

Náhradníci budou pozváni, jestliže se některý z pozvaných účastníků nebude chtít nebo moci zúčastnit.